Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Głusko

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Zieleniewo

Zieleniewo(Głusko + 23 km)

52 000 zł1 046 m² 49,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Drzonowo Wałeckie

Drzonowo Wałeckie(Głusko + 17 km)

135 000 zł54,39 m² 2 482,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Człopa okolice - Drzonowo bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 54,39m2 Mieszkanie w bloku położone ma 1p. Do dyspozycji piwnica opis pomieszczeń: salon o pow. 17m2 pokój o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Bierzwnik

Bierzwnik(Głusko + 19 km)

4 500 zł4 200 m² 1,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 4 200 m2 usytuowany w miejscowości Bierzwnik Czynsz najmu 4 500,00zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Centrum,Drawno(Głusko + 23 km)

998 000 zł557 m² 1 791,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:557 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość zabudowaną o powierzchni działki 557 m2. Zabudowa:budynek biura/sklep,myjnia.Istnieje możliwość zakupu działki sąsiedniej: 1. Działka o powierzchni 1968.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł26 700 m² 2,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa dużo niższa cena.Oferujemy na sprzedaż działki rolne położone w urokliwej miejscowości Grąsy w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Podegrodzie

Podegrodzie(Głusko + 20 km)

1 450 000 zł879,21 m² 1 649,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:75 256 m²

W samym sercu dziewiczej natury, w otoczeniu lasów, jezior i krystalicznie czystej rzeki Drawy, znajduje się wyjątkowa rezydencja pałacowa miejsce, które łączy historię, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Krzyż Wielkopolski

Krzyż Wielkopolski(Głusko + 20 km)

330 000 zł1 825 m² 180,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1825 m | utwardzona - gotowa pod działalność albo budowlana - dom i usługa Na sprzedaż działka o powierzchni 1825 m w Krzyżu Wielkopolskim, objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołki(Głusko + 24 km)

160 000 zł64,50 m² 2 480,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży dwupokojowego bezczynszowego mieszkania o powierzchni 64,50 m2 zlokalizowanego w miejscowości Kołki ( 73-220 Choszczno). Usytuowane jest ono na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grąsy

Grąsy(Głusko + 14 km)

299 000 zł5 181 m² 57,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy wyjątkową nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położoną w urokliwej miejscowości Grąsy w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Chełst

Chełst(Głusko + 25 km)

2 400 000 zł10 100 m² 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 1 ha położoną we wsi Chełst, w gminie Drawsko, to idealna lokalizacja pod inwestycję przemysłową,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Głusko

Głusko,lubuskie

269 000 zł166 m² 1 620,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość gwarantująca natychmiastowy zwrot kapitału! N O W A | N I Ż S Z A | C E N A | *oferta bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż prosperujący,.